Skip to content Skip to footer

Kasacja pojazdów – Grudziądz

Złomowanie samochodów

Autokasacja – Grudziądz

Prowadzimy w Grudziądzu licencjonowaną Stację Demontażu Pojazdów, umieszczoną na liście Wojewody Kujawsko-Pomorskiego pod nr C-33 i na podstawie wydanej Decyzji z dnia 26 stycznia 2015r. znak ŚG.I.7221.41.2014.DM.

 • za każdy kompletny pojazd płacimy gotówką
 • zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do złomowania.
 • odbiór złomowanego pojazdu lawetą
 • indywidualne negocjacje cen

Nasza Stacja Demontażu Pojazdów pozwala nam na dokonywanie kasacji pojazdów różnego rodzaju. Masz stare, niepotrzebne lub powypadkowe auto i chcesz się go szybko pozbyć? Podejmujemy się recyklingu pojazdów wycofanych z użytku bez względu na ich rodzaj, masę czy uszkodzenia. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

autokasacja zlomowanie pojazdow grudziadz tkj matuszewski

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 650,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy (wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Skup aut powypadkowych – Grudziądz

Równolegle do skupu złomu jedną z naszych głównych usług jest kasacja aut. Złomowanie pojazdów prowadzimy w Stacji Demontażu Pojazdów – dysponujemy wszelkimi pozwoleniami i licencjami wymaganymi przez prawo na prowadzenie tego typu działalności. Pracujemy z profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu cały proces jest szybki i pozwala na odzyskanie możliwie wielu elementów pojazdu do dalszego wykorzystania. Z naszej strony zapewniamy transport złomowanego pojazdu i natychmiastową płatność gotówką. Jeśli chodzi o złomowanie auta, cena zależy od jego masy i rodzaju – aktualny cennik można znaleźć na niniejszej podstronie.

Skup aut – Grudziądz

Dla naszych klientów złomowanie aut jest z pewnością wygodnym i szybkim sposobem na pozbycie się auta powypadkowego, starego, skorodowanego, spalonego lub uszkodzonego w jeszcze inny sposób, krótko mówiąc – nienadającego się do dalszej eksploatacji. Odbieramy pojazdy lawetą, organizujemy transport i dostarczamy pojazd do naszej Stacji. Po ważeniu i wycenie auta wręczamy gotówkę i przystępujemy do pracy, a na koniec przekazujemy wszelkie potrzebne dokumenty.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie kwestii technicznych lub prawnych związanych z procedurą złomowaniu pojazdu, to skontaktuj się z nami – zawsze chętnie pomożemy.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.