Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Świecie

Jesteśmy profesjonalną i licencjonowaną stacją demontażu pojazdów, która specjalizuje się w kasacji aut oraz recyklingu pojazdów. Nasza firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, co zapewnia naszym klientom pełne bezpieczeństwo i pewność, że ich pojazdy będą zakończone zgodnie z obowiązującymi normami środowiskowymi. Złomowanie aut w Świeciu z T.K.J. Matuszewski to prosty sposób, aby pozbyć się problemu, jakim są stare bądź zniszczone auta.

auto kasacja Świecie

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Auto złom w Świeciu – szybko i profesjonalnie

Oferujemy kompleksowe usługi, w tym:

 • kasacja aut – przeprowadzamy legalną kasację samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Nasz profesjonalny zespół zajmuje się kompleksowym procesem zakończenia eksploatacji pojazdu, zapewniając klientom szybkie i bezproblemowe złomowanie pojazdów,
 • płatność gotówką – jako stacja demontażu pojazdów, oferujemy klientom możliwość otrzymania płatności gotówką za każde kompletne auto. Wystarczy skontaktować się z nami, a nasz skup aut (Świecie i okolice) zaoferuje uczciwą wycenę i dokona szybkiej transakcji,
 • odbiór pojazdu – dla wygody naszych klientów oferujemy odbiór pojazdu z wybranego miejsca w dogodnym dla nich terminie. Nie musisz martwić się logistyką – my zajmiemy się wszystkim!,
 • dokumentacja – po zakończeniu procesu kasacji, zapewniamy klientom niezbędną dokumentację potwierdzającą kasację pojazdów. Wystawiamy stosowne zaświadczenia, które są niezbędne do formalności administracyjnych, w tym także unieważniamy dowód rejestracyjny i tablice rejestracyjne.

Kasacja aut – Świecie

Dlaczego warto wybrać naszą stację demontażu?

 • Legalność i wiarygodność – jesteśmy legalnie działającą firmą, która przestrzega wszystkich obowiązujących przepisów prawa.
 • Szybka i profesjonalna obsługa – nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dbają o szybkie i profesjonalne przeprowadzenie procesu kasacji pojazdów w Świeciu.
 • Minimum formalności – zapewniamy minimum formalności, co dodatkowo przyspiesza i usprawnia cały proces (wystarczy dowód osobisty i rejestracyjny).
 • Ochrona środowiska – przestrzegamy norm dotyczących ochrony środowiska, dzięki czemu masz pewność, że złomowanie Twojego auta nie wpłynie negatywnie na przyrodę. Dbamy także, aby przydatne części samochodowe posłużyły do naprawy innych pojazdów, ograniczając w ten sposób liczbę odpadów.

Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź jak przebiega autokasacja w Świeciu! Nasz zespół chętnie udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomoże w zakończeniu eksploatacji Twojego pojazdu.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.