Skip to content Skip to footer

Rozbiórki budynków – Grudziądz

Ponad 25 lat doświadczenia w branży wyburzeniowej

Zaufaj doświadczonym profesjonalistom od wyburzeń

Oferujemy usługi na terenie całego kraju w zakresie rozbiórek i wyburzeń. Naszą specjalnością są wyburzenia przemysłowe – obiektów budowlanych, hal, konstrukcji żelbetowych, obiektów przemysłowych, przy zastosowaniu różnych metod wyburzeniowych:

  • wyburzanie metodą strzałową
  • rozbiórki ręczne
  • rozbiórki mechaniczne
Działamy z zespołem ekspertów, którzy swoimi kompetencjami i doświadczeniem sprawiają, że każda realizacja jest przeprowadzana sprawnie i bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać nasze metody, ceny wyburzeń i inne szczegóły.
wyburzenia-tkj-matuszewski

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Rozbiórki, wyburzenia – Grudziądz

W Grudziądzu (ale także na terenie całego kraju) prowadzimy prace wyburzeniowe różnego rodzaju:

  • rozbiórki obiektów przemysłowych, także tych o dużych powierzchniach; może to być rozbiórka hal przemysłowych, pieców, magazynów, silosów i wszelkiego rodzaju instalacji czy sprzętu pozostałego po tego rodzaju budowlach;
  • rozbiórki konstrukcji stalowych – suwnic, dźwigów, hal, magazynów i innych konstrukcji metalowych. W każdym wypadku oferujemy także odkupienie pozostałego po rozbiórce surowca;
  • wyburzenia i rozbiórki budynków innego typu.

Każda usługa demontażu opatrzona jest ofertą na odkup złomu.

Wyburzenia, rozbiórka konstrukcji stalowych i nie tylko

W zależności od charakteru danej rozbiórki i wyburzenia dopasowujemy metody wyburzeń. W przypadku większych obiektów stosujemy materiały wybuchowe wraz z metodą strzałową, jeśli natomiast jest to możliwe i opłacalne, prowadzimy rozbiórki techniczne ręcznie i mechanicznie. Mamy za sobą ponad 100 realizacji rozbiórek. Zaufało nam wielu klientów z całego kraju – teraz także Ty możesz stać się jednym z nich!

Wyburzenie nawet dość niewielkiego budynku jest złożonym przedsięwzięciem – tak pod względem organizacji, wykonania, jak i prawnym. Bierzemy te wszystkie kwestie pod uwagę i działamy kompleksowo – od samego wstępnego projektu, po moment, gdy opadnie cały kurz i można będzie usunąć budynek z rejestru. Zanim to jednak nastąpi, konieczne jest opracowanie szczegółowego projektu, a także załatwienie wszelkich kwestii formalnych i prawnych. Oczywiście bez problemu zajmiemy się również tymi zagadnieniami.

Poza usługą wyburzania budynków możemy także podjąć się usuwania azbestu – demontujemy, transportujemy i utylizujemy niebezpieczny materiał, wykorzystując specjalnie przeznaczony do tego sprzęt i korzystając z doświadczenia naszych pracowników.

Prowadzimy rozbiórki budynków od A do Z

Mimo że zaczynaliśmy działalność jako firma skoncentrowana na skupie złomu, to ze względu na potrzeby rynku kilka lat później wprowadziliśmy także usługi wyburzeń i rozbiórek budynków wielkopowierzchniowych. Od tego momentu minęło już ponad 25 lat i możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i realizacjami wykonanymi na terenie całej Polski. Zdecydowanie warto nam zaufać!

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Możesz też zostawić swoje dane kontaktowe w krótkim formularzu poniżej, a na pewno skontaktujemy się z Tobą. Ustal pasujący termin, omów z nami szczegóły i na własne oczy przekonaj się, jak wygląda kompleksowe podejście do wyburzeń i rozbiórek.

Potrzebujesz projektu wyburzenia / rozbiórki?

Przygotujemy go dla Ciebie. Zrealizowaliśmy ponad 100 wyburzeń i rozbiórek budynków wielkopowierzchniowych.

Masz potrzebę zrealizować wyburzenie lub rozbiórkę?

Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą.