Skip to content Skip to footer

Wyburzenia i rozbiórki – Wrocław

Ponad 25 lat doświadczenia w branży wyburzeniowej

Specjaliści od wyburzeń i rozbiórek we Wrocławiu

Jako firma T.K.J. Matuszewski, lider w zakresie wyburzeń, od lat realizujemy profesjonalne usługi demontażu różnych konstrukcji i wywozu pozostałości, korzystając z nowoczesnych metod pracy i sprzętu automatycznego i ręcznego. Na rynku istniejemy od ponad 30 lat, zrealizowaliśmy różne prace rozbiórkowe – na ten moment ponad 100, zapewniamy także bogate doświadczenie i pełną gwarancję na jakość przeprowadzonych prac. Nasi klienci, głównie przedsiębiorcy i inwestorzy, otrzymują pełne wsparcie na każdym etapie projektu rozbiórki. Poznaj bliżej naszą ofertę, którą kierujemy do inwestorów na terenie Wrocławia.

wyburzenia i rozbiórki Wrocław

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Efektywne i bezpieczne rozbiórki i wyburzenia – Wrocław

W pracy naszej firmy T.K.J. Matuszewski rozbiórka budynków we Wrocławiu to codzienność, dlatego obecnie, dzięki wieloletniej obecności na rynku, wykorzystujemy niezwykle szeroki wachlarz metod pracy. Stosujemy rozbiórki ręczne, efektywne wyburzanie mechaniczne, a nawet niezwykle wymagające – choć efektywne i efektowne – wyburzenia strzałowe.

Kluczową korzyścią naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego projektu, co pozwala nam na optymalizację wszelkich procesów i zapewnienie najwyższej jakości usług. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i technologie, stawiamy także na specjalistów i pracowników z odpowiednio długim stażem, dzięki czemu prace są realizowane szybko i w cenie zgodnej z zawartą umową. W razie zaistnienia takich potrzeb każdy klient może również skorzystać z atrakcyjnej oferty odkupu złomu po rozbiórce.

Wyburzenia we Wrocławiu – jakie budynki możesz nam powierzyć?

W portfolio naszych usług znajduje się rozbiórka budynków we Wrocławiu, obejmująca zarówno małe obiekty budowlane, jak i duże kompleksy przemysłowe. Specjalizujemy się w pracach w obrębie budynków mieszkalnych, obiektów biurowych, hal produkcyjnych, a także unikalnych konstrukcji, takich jak wieże wodne czy elektrownie.

Na przestrzeni wielu lat przeprowadziliśmy demontaż instalacji przemysłowych i wyposażenia linii produkcyjnych, z sukcesem realizując projekty tak ambitne jak wyburzenie Budynku Magazynowego wraz z Baterią Silosów czy rozbiórkę Obiektów Przemysłowych przy ul. Dostawczej w Łodzi, co podkreśla naszą elastyczność i kompetencje w realizacji zadań o wysokim stopniu trudności. Co to wszystko oznacza? Pełen profesjonalizm wyburzeń i rozbiórek we Wrocławiu realizowany przez naszych specjalistów.

Wybierz profesjonalne i pewne rozbiórki – Wrocław

Od momentu założenia firmy w 1991 roku, nasza marka T.K.J. Matuszewski nieustannie się rozwija, będąc obecnie uznawanym ekspertem w branży wyburzeń i projektów rozbiórki we Wrocławiu. Dzięki ponad trzydziestu latom doświadczenia zrealizowaliśmy ponad sto dużych projektów, w tym wyburzenia obiektów przemysłowych i infrastrukturalnych. Wybierz usługę najwyższej klasy i zleć roboty z zachowaniem wszelkich norm jakościowych i bezpieczeństwa.

Potrzebujesz projektu wyburzenia / rozbiórki?

Przygotujemy go dla Ciebie.

Masz potrzebę zrealizować wyburzenie lub rozbiórkę?

Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą.