Skip to content Skip to footer

Kruszenie i sprzedaż gruzu – Grudziądz

cenę ustalamy indywidualnie z klientem

Oferujemy usługę kruszenia gruzu na terenie całej Polski

Proponujemy usługę kruszenia gruzu, która przyda się, gdy do obróbki pozostanie duża ilość tego materiału. Cenę ustalamy z klientem indywidualnie po zbadaniu materiału, minimalna ilość materiału do kruszenia to 500 ton. Kruszymy:

  • gruz budowlany
  • beton
  • żelbeton
  • cegły

Od wielu lat prowadzimy usługi wyburzania różnorodnych budynków. Powstały przy takim przedsięwzięciu gruz stanowi problem, ale jest to też materiał, który można po skruszeniu wykorzystać ponownie – i to na naprawdę wiele sposobów. Właśnie w tym celu wykorzystujemy naszą doskonałą kruszarkę szczękową, która szybko poradzi sobie z niemal każdym gruzem. Świadczymy także usługę wynajmu maszyn do kruszenia gruzu i sprzedajemy już przetworzony w ten sposób surowiec. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

sprzedaz kruszenie gruzu tkj matuszewski grudziadz

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

kruszenie gruzu
+48 695 185 300

sprzedaż gruzu
+48 56 46 54 888
wew 50
+48 609 099 297

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Gruz mielony na sprzedaż

ilośćgruz betonowygruz mieszanyfrakcjakontakt
20.000 ton60 zł netto/t25 zł netto/tdo 65 mm609 099 297
ilośćgruz betonowygruz mieszanyfrakcjakontakt
5.000 ton25 zł netto/tdo 60 mm609 099 297
Treść akordeonu
Zaufaj profesjonalistom, ponad 30 lat doświadczenia

Kruszenie gruzu w Grudziądzu – służymy pomocą!

Chętnie pomożemy, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie kruszenia gruzu, jego sprzedaży, a także usług powiązanych, jak wynajem kruszarki czy wyburzenia budynków. Z chęcią dzielimy się naszym ponad 30-letnim doświadczeniem i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzeb naszych klientów. Zapraszamy!

Usługa kruszenia gruzu w Grudziądzu – dlaczego warto?

Gruz, zwłaszcza ten powszechny – budowlany, nie jest obojętny dla środowiska naturalnego. Jednocześnie stanowi on spory problem na miejscach pozostałych po rozbiórce budynków, uniemożliwiając często dalsze prace. Po pokruszeniu w odpowiedniej maszynie jest on jednak przydatnym materiałem. Jak więc można wykorzystać pokruszony gruz? Jest naprawdę uniwersalny!

Powszechnie stosuje się go do utwardzania nawierzchni i tworzenia zasypki pod budowę dróg, do budowy fundamentów, wykonywania warstw filtracyjnych i wielu innych zadań. Tak drobno skruszony gruz może być też wykorzystany do produkcji betonu lub zaprawy. Możliwości wykorzystania kruszonego gruzu w budownictwie (i nie tylko) są naprawdę szerokie, a co ważne, recykling gruzu sprawia, że niemal nic z tego surowca nie zostaje zmarnowane!

Wynajem kruszarki – Grudziądz

Poza usługą kruszenia gruzu w naszym przedsiębiorstwie prowadzimy także wynajem maszyn budowlanych, wynajmujemy m.in. skuteczne kruszarki szczękowe. Niezależnie od tego czy kruszymy elementy po budowie, czy fragmenty twardych skał, niezbędna jest odpowiednio przystosowana kruszarka do gruzu. Istnieje także opcja wynajmu maszyny wraz z obsługującym ją operatorem. Nasza mobilna kruszarka do gruzu może działać w każdych warunkach – także bez zasilania sieciowego, gdyż jest wyposażona we własny napęd.

Gruz budowlany – cena kruszenia

Podobnie jak w przypadku kruszenia innych materiałów, usługa kruszenia gruzu budowlanego jest w każdym wypadku ustalana indywidualnie. W tym celu zapraszamy do kontaktu! Minimalna ilość gruzu do kruszenia to 500 ton.

Gruz mielony – cena za gruz betonowy i mieszany

Mielimy gruz dostarczany nam przez klientów, ale na terenie Grudziądza prowadzimy też sprzedaż gruzu mielonego. Gruz mielony betonowy jest zwykle droższy niż gruz mieszany, a dokładną aktualną cenę zamieszczamy na niniejszej podstronie. Kruszywo może mieć różną frakcję, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem.