Skip to content Skip to footer

Wynajem maszyn budowlanych Grudziądz

Posiadamy na wynajem:

  • ładowarki teleskopowe z wysięgiem 9-14 m
  • podnośniki nożycowe i przegubowe 8-16 m
  • dźwig samojezdny Liebherr LTM 1060
  • koparki 13-70 ton wyposażone w młoty/nożyce/łyżki
  • kruszarki 30-40 ton

Możliwość wynajmu maszyny z operatorem lub bez.

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Wynajem dźwigu samojezdnego

Liebherr LTM 1060

model

60 ton

udźwig

42 m + 18 m

wysięg

Ładowarki teleskopowe na wynajem

wysięg 9-14 metrów

Wynajem podnośnika – nożycowy i przegubowy

wysięg 8-16 metrów

Roboty wyburzeniowe na wynajem w Grudziądzu

robot wyburzeniowy Finmac F16 na wynajem waga ok. 1600 kg

Wynajem koparki – Grudziądz

koparki 30-70 ton wyposażone w młoty/nożyce/łyżki
marki: Doosan, Hitachi, CAT, New Holland, Komatsu

Kruszarki na wynajem

kruszarki 30-40 ton na wynajem
marki: PowerScreen, Sandvik

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Grudziądz

Interesuje Cię wynajem dźwigu w Grudziądzu, a może potrzebny jest Ci inny sprzęt budowlany? Wynajem maszyn budowlanych to usługa kierowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, które potrzebują szybko wykonać różnorodne prace budowlane w terenie.

Nasz samojezdny dźwig na wynajem charakteryzuje się ogromnym udźwigiem 60 ton i dużym wysięgiem, dzięki czemu poradzi sobie z niemal każdym zadaniem wymagającym transportu materiałów na wysokości. Jeśli planujesz wykonywać tego typu prace sporadycznie lub jednorazowo, to zdecydowanie najbardziej opłacalny jest właśnie wynajem dźwigu.

Koparka na wynajem jest natomiast dobrym pomysłem, jeśli potrzebujesz szybko wykonać pracochłonne roboty ziemne. Nasze koparki poradzą sobie w każdych warunkach, niezależnie od tego czy trzeba wykonać wykopy pod budowę drogi, rowy, czy też przydomowe stawy lub baseny. Takie prace bez ciężkiego sprzętu byłyby bardzo praco- i czasochłonne, o ile w ogóle wykonalne.

Zakup koparki, ale też ładowarki teleskopowej czy podnośnika wiąże się z bardzo dużym wydatkiem, a dodatkowo trzeba ponosić koszty związane z eksploatacją czy naprawami. Jeśli tylko okazjonalnie prowadzimy takie prace, to wynajem sprzętu budowlanego jest wtedy optymalnym rozwiązaniem.

Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie maszyn budowlanych na sprzedaż!

Wynajem sprzętu budowlanego – Grudziądz

W miejscowości Grudziądz już od wielu lat prowadzimy usługi w branży złomiarskiej, przy rozbiórce budynków, kasacji pojazdów i w wielu innych dziedzinach. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt, a obecnie jego część udostępniamy pod wynajem – także wraz z operatorem. To sprawdzone i zadbane maszyny, które można wykorzystać w pracach budowlanych różnego typu.

Jeśli zatem interesuje Cię wynajem maszyn i chcesz skorzystać ze sprzętu sprawdzonego w działaniu przez specjalistów – skontaktuj się z nami! Konkurencyjne ceny, dobry kontakt i zadowolenie klientów – to nasze priorytety. Zapraszamy więc do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów wynajmu, w tym też wyceny. Chętnie odpowiemy też na wszelkie pytania dotyczące naszych usług!