Skip to content Skip to footer

Wyburzenia i rozbiórki – Poznań

Ponad 25 lat doświadczenia w branży wyburzeniowej

Poznań: ekspertyzy, wyburzenia i rozbiórki z gwarancją jakości.

Jako firma T.K.J. Matuszewski specjalizujemy się, począwszy od 1996 roku, się w bezpiecznych i efektywnych metodach wyburzeń i rozbiórek w Poznaniu, oferując klientom instytucjonalnym i biznesowym nie tylko usługi na najwyższym poziomie, ale także spersonalizowane rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie i zaawansowane technologie wykorzystywane w procesie rozbiórki budynków pozwalają na przeprowadzenie każdego wyburzenia z największą starannością, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych.

wyburzenia i rozbiórki Poznań

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Rozbiórki i wyburzenia – efektywnie, szybko i bezpiecznie

W naszej firmie wyburzenia w Poznaniu realizowane są z największą starannością, wykorzystujemy bowiem metody dostosowane do specyfiki każdego zlecenia, w tym:

  • tradycyjną rozbiórkę manualną,
  • rozbiórkę mechaniczną,
  • rozbiórkę metodą strzałową.

Każdy etap prac, niezależnie od wybranego wariantu, został zaplanowany z myślą o bezpieczeństwie, efektywności i minimalizacji wpływu na otoczenie. Doskonale wiemy, że każdy projekt rozbiórki, a finalnie wyburzenie obiektu budowlanego, wymaga ogromnego zaangażowania i częstego doskonalenia umiejętności. Właśnie z tego względu, zarówno na terenie Poznania, jak i całego kraju, realizujemy wyburzenia budynków w sposób niebudzący żadnych wątpliwości, że masz do czynienia z profesjonalistami.

Rozbiórki w Poznaniu – obiekty budowlane i dotychczasowe realizacje w całej Polsce

Nasze doświadczenie w branży wyburzeniowej obejmuje pracę z różnorodnymi typami obiektów. Obsłużyliśmy wiele konstrukcji mieszkalnych, kompleksy handlowe, a nawet zaawansowane technicznie obiekty przemysłowe i infrastrukturalne. Nasza rozbiórka budynków w Poznaniu obejmuje ponadto demontaż szerokiej gamy konstrukcji, w tym silosów zbożowych, suszarni, pieców przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Naszym klientom oferujemy także możliwość odkupu złomu pochodzącego z demontażu.

Wybierz profesjonalne rozbiórki i wyburzenia – Poznań

Jako firma T.K.J. Matuszewski, obecna na rynku od 1991 roku, zbudowaliśmy swoją pozycję lidera w dziedzinie wyburzeń dzięki konsekwentnej pracy, inwestycji w rozwój technologiczny oraz skupieniu na potrzebach klienta. Ogromne doświadczenie i ponad setka zrealizowanych prac (rozbiórki, wyburzenia) sprawia, że proponujemy wyłącznie kompleksowe usługi. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia, a także zapewniamy, w ramach indywidualnych ustaleń, wywóz gruzu. Zawsze jesteśmy dumni z wykonanej pracy, dlatego zapraszamy do współpracy już dziś!

Potrzebujesz projektu wyburzenia / rozbiórki?

Przygotujemy go dla Ciebie.

Masz potrzebę zrealizować wyburzenie lub rozbiórkę?

Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą.