Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Kwidzyn

Złomowanie pojazdów w T.K.J. Matuszewski to skuteczne rozwiązanie dla właścicieli aut przeznaczonych do kasacji. W naszej stacji demontażu pojazdu szybko i sprawnie pozbędziesz się samochodów, które nie zostały dopuszczone do ruchu drogowego. Prowadzimy skup aut niesprawnych bądź starych i pomagamy w całym procesie. Oferujemy także transport auta na lawecie oraz sprzedaż używanych części samochodowych.

auto złom Kwidzyn

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Autokasacja – Kwidzyn

Złomowanie aut w Kwidzynie to sposób na wycofanie samochodu z dróg publicznych. Konieczne jest także wyrejestrowanie pojazdu w odpowiednim urzędzie rejestracyjnym. Można to zrobić osobiście lub przez internet. Tylko wtedy nasz skup samochodów przeznaczonych do kasacji może rozpocząć proces złomowania.

Zajmujemy się kupnem aut:

 • mają uszkodzenia powypadkowe – pojazd, który uległ poważnym uszkodzeniom w wyniku wypadku/kolizji i został uznany za niemożliwy do zreperowania lub nieopłacalny do naprawy,
 • są stare i zużyte – samochody, które osiągnęły wiek, w którym ich wartość rynkowa jest niewielka w porównaniu z kosztami utrzymania i napraw, mogą być kasowane. Starsze pojazdy często wymagają częstych napraw i konserwacji, co często jest nieekonomiczne dla właściciela,
 • mają notoryczne problemy techniczne – auto, które regularnie doświadczają poważnych problemów technicznych, mogą być uznane za niebezpieczne dla użytkowników dróg lub po prostu niewartościowe w utrzymaniu. To również jest wskazanie do kasacji,
 • są wycofane z eksploatacji – w niektórych przypadkach przedsiębiorstwa lub instytucje planują wycofać ze służby starsze pojazdy bądź całe floty pojazdów ze względu na ich wiek albo ciągłe naprawy.

Stacja demontażu pojazdów – złomowanie aut w Kwidzynie

Oferujemy profesjonalną kasację pojazdów w Kwidzynie i okolicach. Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy i negocjujemy ceny, tak aby każdy klient był zadowolony z transakcji. Możemy także ustalić odbiór samochodu przeznaczonego do kasacji własnym transportem, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i stres związany z dowiezieniem pojazdu do naszej siedziby.

Nasz skup samochodów osobowych oraz przewyższających wagę 3,5 tony, w tym także autobusów, to doświadczeni pracownicy, którzy pomogą Ci przejść przez procedurę kasacji auta.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – znajdziemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Złomowanie samochodów to nie jedyne nasze usługi – zapoznaj się z naszą ofertą!

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.

Komunikat

Informujemy, iż w dniach 29-30 Kwietnia 2024 czynny będzie tylko skup złomu.

A od 01.05.2024 do 05.05.2024 firma T.K.J. Matuszewski będzie nieczynna.