Skip to content Skip to footer

Auto złom – Aleksandrów Kujawski

Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Aleksandrów Kujawski

Jesteśmy doświadczoną firmą, która oferuje kompleksowe usługi związane z kasacją oraz złomowaniem samochodów. Nasza misja to zapewnienie szybkiego, profesjonalnego i bezpiecznego procesu zakończenia eksploatacji pojazdu, eliminując tym samym wszelkie zmartwienia związane z wyrejestrowaniem i utylizacją samochodu w Aleksandrowie Kujawskim.

Auto złom Aleksandrów Kujawski

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Na czym polega auto kasacja? Aleksandrów Kujawski

 • Kasacja auta to proces formalnego zakończenia eksploatacji pojazdu, który może być przeprowadzony z różnych powodów, takich jak uszkodzenia mechaniczne, starość, brak opłacalności naprawy, zmiana przepisów dotyczących emisji spalin czy wycofanie z eksploatacji. Złomowanie pojazdów (Aleksandrów Kujawski) obejmuje kilka kroków, do których możemy zaliczyć:

  • wyrejestrowanie pojazdu – konieczne jest na początek  złożenie wniosku o wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie rejestracyjnym,
  • opróżnienie pojazdu – po wyrejestrowaniu pojazdu, musisz oczyścić pojazd do złomowania lub kasacji i usunąć wszystkie osobiste przedmioty,
  • transport pojazdu do naszej stacji demontażu pojazdów – w T.K.J. Matuszewski oferujemy odbiór własnym transportem, dzięki temu nie musisz martwić się dostarczeniem samochodu do naszego punktu złomowania aut, a sprzedaż pojazdu jest szybka i bezproblemowa,
  • demontaż – usuwane są wszelkie części pojazdu, które mogą być wykorzystane ponownie lub odzyskane, takie jak silnik, skrzynia biegów, opony, akumulator itp.,
  • wydanie niezbędnych dokumentów dokumenty te są dowodem, że złomowanie pojazdu zakończyło się sukcesem i są wymagane do formalności administracyjnych, takich jak wyrejestrowanie z ubezpieczenia lub odzyskanie opłat rejestracyjnych.

Złomowanie aut w Aleksandrowie Kujawskim – dlaczego warto?

 • Doświadczenie – nasz skup aut (Aleksandrów Kujawski i okolice) ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, co pozwala nam skutecznie i sprawnie przeprowadzać proces kasacji i złomowania pojazdów.
 • Profesjonalizm – nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby kasacja pojazdów w Aleksandrowie Kujawskim odbywała się zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami środowiskowymi.
 • Szybkość i efektywność – dzięki naszemu sprawnie działającemu systemowi obsługi klienta oraz współpracy z autoryzowanymi punktami demontażu pojazdów, możemy zagwarantować szybki i efektywny proces kasacji i złomowania pojazdu.
 • Bezpieczeństwo – zapewniamy bezpieczne i ekologiczne złomowanie pojazdów, dbając o właściwe postępowanie z odpadami oraz minimalizując negatywny wpływ na środowisko. Jednocześnie prowadzimy sprzedaż używanych części samochodowych, aby mogły one służyć do naprawy kolejnych aut.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.

Komunikat

Informujemy, iż w dniach 29-30 Kwietnia 2024 czynny będzie tylko skup złomu.

A od 01.05.2024 do 05.05.2024 firma T.K.J. Matuszewski będzie nieczynna.