Skip to content Skip to footer

Auto złom – Pruszcz Gdański

Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Pruszcz Gdański

Kasacja pojazdów w Pruszczu Gdańskim w naszej legalnej stacji demontażu pojazdów to świetne rozwiązanie dla właścicieli starych bądź zniszczonych samochodów, które nie mogą już uczestniczyć w oficjalnym ruchu drogowym. Przeprowadzamy złomowanie auta w Pruszczu Gdańskim i okolicznych miejscowościach. Nasz skup samochodów przeznaczonych do wycofania, to miejsce, w którym szybko i sprawnie zorganizujesz kasację pojazdu.

auto złom Pruszcz Gdański

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Autokasacja: Pruszcz Gdański – T.K.J. Matuszewski

Nasza stacja demontażu pojazdów działa zgodnie ze wszystkimi normami prawnymi dotyczącymi utylizacji samochodów w poszanowaniu środowiska naturalnego. Złomowanie samochodów to proces, który musi wiązać się z jednoczesną troską o przyrodę. Dlatego też mamy wszelkie niezbędne pozwolenia, które poświadczają, że działamy z poszanowaniem tych praw.

Jednocześnie nasz skup samochodów powypadkowych i starych to doświadczeni specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak przygotować auto oraz jego części do recyklingu.

Auto kasacja w Pruszczu Gdańskim to także gwarancja korzystnej ceny – płacimy gotówką do ręki w momencie podpisania umowy. W ten sposób nie musisz martwić się o dodatkowy czas oczekiwania na wypłatę środków bądź nieprzewidziane komplikacje.

Nasz skup aut to profesjonalne złomowanie pojazdów – działamy w pełnej współpracy z klientem! Zadzwoń i przekonaj się sam!

Jak przebiega złomowanie auta w Pruszczu Gdańskim?

Kasacja i złomowanie aut w Pruszczu Gdańskim to proces, na który składa się kilka znaczących kroków. Najważniejszym z nich jest wyrejestrowanie samochodu we właściwym urzędzie w wydziale komunikacji. Można to zrobić osobiście, odwiedzając konkretną placówkę lub wykorzystać do tego portal internetowy. Kasacja aut wymaga także dostarczenia pojazdu do naszego punktu, jednak w naszej ofercie mamy także możliwość transportu lawetą ze wskazanego miejsca. Zadzwoń i dogadaj z nami lokalizację!

Pamiętaj, aby opróżnić samochód ze wszystkich osobistych rzeczy – po złomowaniu ich odzyskanie może być trudne. Na koniec otrzymasz niezbędne dokumenty, do których zaliczamy:

 • zaświadczenie o demontażu pojazdów,
 • unieważniony dowód rejestracyjny,
 • unieważnioną kartę pojazdu,
 • unieważnione tablice rejestracyjne.

Po wszystkim możesz okazać otrzymane dokumenty między innymi w ubezpieczalni, dzięki czemu z wycofanego pojazdu zostanie zniesiony obowiązek ubezpieczeniowy.

Zajmujemy się kasacją aut osobowych oraz tych z wagą powyżej 3,5 tony – w tym także autobusów. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.