Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Iława

T.K.J. Matuszewski to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się między innymi skupem złomu, sprzedażą maszyn budowalnych czy rozbiórkami, w tym także prowadzimy legalną stację demontażu pojazdów. Kasacja pojazdów w Iławie to prosty sposób, aby rozwiązać problem starego lub zepsutego auta, które nie zostało dopuszczone do ruchu po publicznych drogach. Zadzwoń lub odwieź nasz skup samochodów przeznaczonych do złomowania i zapoznaj się z naszą ofertą!

auto złom Iława

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Złomowanie aut w Iławie

Kasacja w naszej profesjonalnej stacji demontażu pojazdów to proces wyrejestrowania i utylizacji pojazdów, które nie spełniają warunków do dopuszczenia do ruchu drogowego. Skup pojazdów przeznaczonych do złomowania pozwala właścicielowi pozbyć się problemu. My natomiast zajmujemy się całą resztą — od transportu lawetowego po wydanie dokumentów potwierdzających demontaż samochodu.

Właściciel pojazdu musi jedynie złożyć wniosek o wyrejestrowanie pojazdu w odpowiednim urzędzie rejestracyjnym. Formularz ten można złożyć osobiście lub za pośrednictwem Internetu, korzystając z platformy internetowej systemu rejestracji pojazdów. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć niezbędne dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny pojazdu, polisa ubezpieczeniowa OC oraz ważny dowód osobisty właściciela. Podczas wyrejestrowania pojazdu należy uregulować wszystkie należności związane z pojazdem, takie jak opłaty skarbowe, podatki drogowe oraz ewentualne zaległe opłaty rejestracyjne.

Auto kasacja w Iławie – wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm

Złomowanie auta w Iławie to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki i prosty sposób przeprowadzić kasację auta. Zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych, jak i firmowych. Ważne jednak, aby osoba, z którą podpisujemy umowę złomowania pojazdu, była właścicielem pojazdu.

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i złomowej. Nasza stacja demontażu pojazdów od lat współpracuje z setkami zadowolonych klientów. Co roku kasujemy tysiące aut z całego województwa mazursko-warmińskiego i nie tylko. Dzięki temu, że mamy możliwość własnego transportu, możemy zaoferować naszym klientom sprowadzenie skupowanego auta z różnych lokalizacji.

Złomowanie samochodów z T.K.J. Matuszewski to 100% satysfakcja z usługi oraz pewność, że Twoje auto zostało zutylizowane w pełni legalny i bezpieczny sposób. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Otrzymasz szybką wycenę i propozycje rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

  • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
  • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
  • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
  • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
  • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
  • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

  • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
  • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
  • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
  • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.

Komunikat

Informujemy, iż w dniach 29-30 Kwietnia 2024 czynny będzie tylko skup złomu.

A od 01.05.2024 do 05.05.2024 firma T.K.J. Matuszewski będzie nieczynna.