Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Rypin

T.K.J. Matuszewski autokasacja w Rypinie to miejsce, w którym możesz szybko i sprawnie dokonać kasacji pojazdu. Jeśli jesteś właścicielem niesprawnego bądź starego samochodu, to z pewnością już wiesz, że konieczna będzie złomowanie auta, które nie zostały dopuszczone do ruchu po drogach publicznych. Nasza legalna stacja demontażu pojazdów pomoże Ci załatwić wszelkie formalności, a nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces kasacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje także złomowanie pojazdów przeznaczonych do wyrejestrowania.

auto złom Rypin

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Auto kasacja – Rypin

Kasacja pojazdów to powszechna praktyka związana z utylizacją samochodów, które z różnych przyczyn zostały wycofane z oficjalnego obiegu. Procedura ta ma na celu nie tylko dbanie o środowisko naturalne, ale także ma zapobiegać wprowadzaniu na rynek samochodów, które lata świetności mają już dawno za sobą. Jednocześnie dzięki kasacji można pozyskać części, które są w dobrym stanie i mogą posłużyć do naprawy innych samochodów.

Nasz skup aut przeznaczonych do kasacji to firma, w której pracują doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, jak sprawić, aby złomowanie samochodu przebiegało możliwie jak najszybciej i bez zbędnych problemów. Przeprowadzą Cię także przez proces kasacji i utylizacji, do którego zalicza się między innymi:

  • wyrejestrowanie pojazdu w odpowiednim urzędzie w wydziale komunikacji,
  • oczyszczenie samochodu z osobistych rzeczy,
  • dostarczenie auta do naszej stacji demontażu pojazdów – dysponujemy własnym transportem, dlatego nie musisz martwić się o samodzielne dostarczenie auta do punktu,
  • wydanie niezbędnych dokumentów kasacyjnych, które często są konieczne do wyłączenia auta z obowiązku ubezpieczeniowego (między innymi zaświadczenie oraz unieważniony dowód rejestracyjny).

Kasacja pojazdów w Rypinie – T.K.J. Matuszewski

Złomowanie samochodów i autokasacja w Rypinie to minimum formalności i maksimum zadowolenia. Stawiamy bowiem na profesjonalizm i efektywność. Jednocześnie do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przyjmujemy auta osobowe oraz te z wagą powyżej 3,5 tony. Jednocześnie nasz skup samochodów przeznaczonych do kasacji prowadzi także złomowanie autobusów. Za kompletne pojazdy płacimy od ręki gotówką w momencie podpisania umowy. Dzięki temu cały proces utylizacji i kasacji przebiega niezwykle sprawnie.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego! W naszej ofercie znajdują się także inne usługi związane z branżą wyburzeniową, złomową i motoryzacyjną.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.