Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Kasacja aut – Tuchola i okolice

Firma T.K.J. Matuszewski oferuje skup aut. Złomowanie pojazdów to rozwiązanie dla wszystkich tych, których samochody są powypadkowe lub w stanie niekwalifikującym się do naprawy. Zapewniamy sprawną kasację – odbywa się ona zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami prawnymi. Działamy sprawnie i profesjonalnie, dbając o wszelkie formalności, aby proces był jak najprostszy.

Specjalizujemy się w złomowaniu samochodów oraz innych usługach związanych z rozdrabnianiem odpadów, wyburzeniami, rozbiórką i sprzedażą oraz wynajmem maszyn.

Z oferty T.K.J. Matuszewski mogą skorzystać z nie tylko mieszkańcy Tucholi, ale także okolicznych miast, takich jak na przykład Malbork, Iława, Kwidzyn, Ostróda, Świecie i Grudziądz. Zapewnaimy profesjonalne złomowanie samochodów, dbając o każdy etap tego procesu – od transportu, aż po formalności związane z kasacją. Decydując się na współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na szybkie i rzetelne działania.

Autokasacja Tuchola

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Auto szrot (Tuchola) – nie musisz martwić się własnym transportem

Nie musisz martwić się własnym transportem, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę i odbiór pojazdu bezpośrednio od Ciebie. Skupujemy samochody w różnym stanie, zapewniając uczciwą wycenę i szybki proces transakcji. Niezależnie od tego, czy Twój pojazd jest uszkodzony lub może powypadkowy, nasz zespół zadba o to, aby cały proces był dla Ciebie jak najbardziej komfortowy.

(Tuchola) auto złom – działamy transparentnie

W T.K.J. Matuszewski stawiamy na transparentność i uczciwość podczas złomowania i każdej transakcji. Wyceniamy pojazdy na podstawie ich rodzaju oraz wagi, co zapewnia o naszej rzetelności. Za każdy samochód możemy zapłacić gotówką. Zdajemy sobie sprawę, iż pozwala to na szybkie i wygodne rozliczenie.

Ponadto istnieje też opcja podjęcia indywidualnej negocjacji w sprawie kosztów, aby jeszcze bardziej dostosować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Auto złom Tuchola – zadbamy o formalności

Kasacja pojazdów w T.K.J. Matuszewski to także dbałość o formalności. Po zezłomowaniu auta przekażemy Ci unieważniony dowód rejestracyjny, kartę pojazdu (jeśli ta została wcześniej nam wręczona), tablice rejestracyjne oraz zaświadczenie mówiące o demontażu auta.

Pamiętaj jednak, aby w ciągu 30 dni od otrzymania tych dokumentów udać się do właściwego dla Ciebie urzędu komunikacyjnego i złożyć wniosek o wyrejestrowanie pojazdu.

Autokasacja (Tuchola) – poznaj nasze usługi bliżej

Auto-kasacja to tylko jedna z naszych usług – złomowanie aut to bowiem nie wszystko, czym się zajmujemy. Oferta obejmuje również skup złomu, kruszenie i sprzedaż gruzu. Wszystkie te czynności przeprowadzają profesjonaliści, którzy mają odpowiednią wiedzę i umiejętności do podejmowania tego typu działań. Zapewniamy tym samym wysoką jakość usług.

W celu dokładnego poznania naszej oferty i uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy po to, aby z chęcią odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w realizacji różnych działań. Zapraszamy!

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

  • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
  • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
  • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
  • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
  • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
  • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

  • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
  • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
  • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
  • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.