Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Brodnica

Nasz skup aut przeznaczonych do kasacji pozwala szybko pozbyć się problemu, jakim są samochody zakwalifikowane do wycofania z oficjalnego obiegu. Złomowanie aut (Brodnica i okoliczne miejscowości) w naszej firmie to gwarancja profesjonalnego podejścia i sprawnego załatwienia sprawy. Działamy jako legalna stacja demontażu pojazdu. Oznacza to, że wydajemy wszelkie niezbędne przy kasacji dokumenty oraz złomowanie pojazdów przeprowadzamy w poszanowaniu przepisów o ochronie środowiska. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – z pewnością znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

auto złom Brodnica

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Profesjonalna kasacja pojazdów – Brodnica

Kasacja samochodów to proces polegający na wyrejestrowaniu i utylizacji starych lub zniszczonych samochodów. Najczęściej dotyczy to aut, których naprawa jest nieopłacalna, emisja spalin jest zbyt wysoka, występują uszkodzenia zagrażające bezpieczeństwu pasażerów lub doszło do całkowitego zniszczenia pojazdu w wyniku wypadku.

Nasz skup aut (Brodnica i okolice) zajmuje się profesjonalną kasacją, a nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces, który przede wszystkim polega na:

 • złożeniu wniosku o wyrejestrowanie samochodu – można to zrobić osobiście lub online,
 • oczyszczeniu samochodu ze wszystkich prywatnych przedmiotów,
 • przetransportowaniu samochodu do naszej stacji demontażu – oferujemy własny transport lawetowy (zadzwoń i uzgodnij z nami lokalizację!),
 • wydanie niezbędnych dokumentów kasacyjnych takich jak między innymi zaświadczenie o demontażu pojazdu, unieważniony dowód rejestracyjny, unieważniona karta pojazdu.

Auto kasacja w Brodnicy – dlaczego warto?

Nasz skup samochodów do złomowania to miejsce, w którym oferujemy:

 • atrakcyjne stawki – płacimy gotówką za każde kompletne auto, pieniądze otrzymujesz do ręki w momencie podpisania umowy, dzięki temu cały proces przebiega niezwykle sprawnie,
 • bezpieczeństwo środowiska – złomowanie przeprowadzamy w poszanowaniu przepisów o ochronie środowiska, a każdy taki proces spełnia aktualne kryteria prawne o utylizacji pojazdów. Jednocześnie prowadzimy sprzedaż używanych części samochodowych, dzięki czemu ograniczamy zaśmiecanie środowiska i dbamy o wykorzystanie sprawnych komponentów,
 • minimum formalności – zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie kasacji auta, dzięki czemu złomowanie auta w Brodnicy nie generuje dla właściciela pojazdu dodatkowych problemów czy zmartwień. Działamy sprawnie i szybko.

Zachęcamy do zapoznania się także z naszymi innymi usługami z sektora złomowego i wyburzeniowego.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.

Komunikat

Informujemy, iż w dniach 29-30 Kwietnia 2024 czynny będzie tylko skup złomu.

A od 01.05.2024 do 05.05.2024 firma T.K.J. Matuszewski będzie nieczynna.