Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Auto złom (Ciechocinek) – jakie pojazdy należy poddać kasacji?

Oferujemy skup aut niemal w każdym stanie, zapewniając sprawny proces ich złomowania. Ponadto z naszej strony możesz liczyć na odbiór pojazdów – nie musisz martwić się własnym transportem, ponieważ zabierzemy samochód ze wskazanego miejsca. Doświadczenie i profesjonalizm firmy T.K.J. Matuszewski przekładają się na liczne grono zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą rzetelność.

Auto złom T.K.J. Matuszewski przyjmuje samochody osobowe i autobusy, które z różnych przyczyn nie mogą już służyć swoim właścicielom. Do kasacji należy zgłaszać przede wszystkim auta uszkodzone, zwłaszcza jeśli nie przeszły pozytywnie kontroli stanu technicznego i nie mogą bezpiecznie poruszać się po drogach. Jeśli więc zastanawiasz się, czy Twój pojazd spełnia nasze kryteria, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Kasacja aut Ciechocinek

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Auto szrot Ciechocinek – cennik złomowania pojazdów

Oferujemy transparentne złomowanie samochodów, wyceniając pojazd na podstawie jego rodzaju i wagi. Zapłatę za kasację otrzymasz gotówką, co zapewnia szybkie i wygodne rozliczenie. Orientacyjny cennik tej usługi znajduje się na naszej stronie internetowej. Dzięki temu możesz łatwo sprawdzić, ile otrzymasz za swoje auto i zaplanować dalsze działania.

Auto kasacja (Ciechocinek) – dokumenty a złomowanie pojazdu

Przygotowanie odpowiednich dokumentów jest kluczowe do sprawnego procesu złomowania pojazdu w naszej firmie. Oczekujemy od Ciebie tego, że otrzymamy samochód z czytelnymi numerami rejestracyjnymi, a wraz z nim:

 • dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny auta oraz jego kartę (tylko w przypadku, jeśli ją posiadasz),
 • jeśli przy odbiorze samochodu jest współwłaściciel lub inna osoba niebędąca właścicielem, przygotuj upoważnienie oraz kopię dowodu osobistego właściciela,
 • w sytuacji, gdy auto jest zarejestrowane na firmę, konieczny jest jej wpis do ewidencji lub KRS i upoważnienie otrzymane od właściciela danej firmy,
 • kiedy dowód rejestracyjny zatrzymała policja, należy dostarczyć nam zaświadczenie z wydziału komunikacji bądź potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.

Ponadto pamiętaj, iż jeśli zakupiłeś pojazd, a jeszcze go nie zarejestrowałeś na nowego właściciela, konieczna będzie umowa kupna, aby oddać auto do kasacji.

Kasacja pojazdów (Ciechocinek) – wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie

Pamiętaj, aby w ciągu 30 dni od otrzymania dokumentów udać się do właściwego urzędu komunikacyjnego i złożyć wniosek o wyrejestrowanie pojazdu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ niezałatwienie tej formalności może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.

Złomowanie aut – Ciechocinek i okoliczne miasta

Oferujemy kasację aut dla mieszkańców Ciechocinka, ale także i okolicznych miast. Złomowanie pojazdów obejmuje nie tylko województwo kujawsko-pomorskie, ale również takie miasta jak Iława, Starogard Gdański i Kwidzyn. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z usług T.K.J. Matuszewski.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.