Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Ostróda

Oferta w naszej stacji demontażu pojazdów T.K.J. Matuszewski obejmuje kompleksową kasację samochodów niezdatnych do dalszego uczestnictwa w legalnym ruchu drogowym. Złomowanie samochodów to konieczna praktyka, gdy auto przestaje spełniać swoje funkcje i staje się nieprzydatne lub jest zbyt drogie do naprawy. Często w takich wypadkach kasacja to najlepsze rozwiązanie, które umożliwia także pozyskanie zdatnych części do naprawy innych aut. Nasz skup aut osobowych i tych z wagą ponad 3,5 tony to konkurencyjne oferty i prosta kasacja pojazdów z minimum formalności.

auto złom Ostróda

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Autokasacja w Ostródzie – szybko i profesjonalnie

Złomowanie samochodu T.K.J. Matuszewski to szybki i profesjonalny proces kasacji. Zapewniamy transport ze wskazanego adresu po wcześniejszym omówieniu dokładnej lokalizacji. Dzięki temu, że mamy własny transport lawetowy nie musisz martwić się o dostarczenie auta do naszej siedziby. To wygodne rozwiązanie, które oszczędza Twój czas i przyspiesza całą procedurę kasacji.

Nasi pracownicy doradzą i przeprowadzą przez wyrejestrowanie pojazdu, ponieważ na kasację składa się nie tylko utylizacja auta, ale przede wszystkim proces unieważnienia dowodu rejestracyjnego. Po sprzedaży samochodu otrzymasz od nas niezbędne dokumenty, które należy przedstawić w urzędzie. Są to:

 • zaświadczenie o demontażu pojazdu,
 • unieważniony dowód rejestracyjny,
 • unieważniona karta pojazdu (jeśli została wydana),
 • unieważnione tablice rejestracyjne.

Jak przebiega kasacja pojazdów w Ostródzie?

Po złożeniu wniosku o wyrejestrowanie auta właściciel musi przygotować pojazd do złomowania. Oznacza to usunięcie wszystkich osobistych przedmiotów z pojazdu oraz ewentualne wyjęcie akumulatora i innych łatwo dostępnych części. Po dostarczeniu auta do naszego punktu nasi pracownicy przystępują do procesu demontażu pojazdu. Usuwane są wszelkie części, które mogą być wykorzystane ponownie lub odzyskane, takie jak silnik, skrzynia biegów, opony, akumulator itp.

Materiały takie jak metal, plastik, szkło i gumy są segregowane i przygotowywane do recyklingu. Metalowe części mogą być przetapiane i ponownie wykorzystywane do produkcji nowych produktów.

Złomowanie aut – Ostróda

Nasza stacja demontażu pojazdów w Ostródzie to nie tylko miejsce, gdzie przeprowadzisz kasację pojazdów, ale także znajdziesz szereg innych usług z zakresu branży złomowej i motoryzacyjnej (sprzedaż używanych części samochodowych).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – za kompletne samochody płacimy gotówką w momencie podpisania umowy!

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.