Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Malbork

Gdy samochód jest doszczętnie zniszczony lub jego naprawa jest nieopłacalna, konieczna może być kasacja pojazdu. W T.K.J. Matuszewski możesz zezłomować pojazd i nie martwić się o niezbędne dokumenty czy sprawne rozwiązanie problemu. Od ponad 31 lat oferujemy bowiem usługi z zakresu kasacji aut (skup samochodów), skupu złomu, rozbiórek i wyburzeń, sprzedaży maszyn budowlanych, odbioru odpadów oraz utylizacji azbestu. Skontaktuj się z nami i poznaj indywidualną wycenę!

Kasacja aut to proces formalnego wyrejestrowania oraz zakończenia eksploatacji pojazdu. Polega on na usunięciu samochodu z rejestru pojazdów oraz zakończeniu jego legalnego użytkowania na drogach publicznych. Proces ten może być konieczny w przypadku pojazdów, które są uszkodzone, niezdolne do dalszej eksploatacji, wycofane z ruchu lub przeznaczone do zezłomowania (sprzedane do skupu aut na złom).

auto złom Malbork

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Profesjonalna autokasacja w Malborku: szybka usługa, atrakcyjne warunki

Nasza stacja demontażu pojazdów w Malborku zajmuje się szybką i sprawną kasacją aut – pomagamy także dopełnić formalności związanych z wyrejestrowaniem pojazdu.

Pierwszym krokiem w procesie kasacji pojazdu jest złożenie wniosku o wyrejestrowanie pojazdu w odpowiednim urzędzie rejestracyjnym. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć wymagane dokumenty, a następnie urząd przeprowadzi procedurę wyrejestrowania auta z oficjalnego spisu pojazdów.

Auto kasacja w Malborku to szybki sposób na rozwiązanie problemu ze starym lub zniszczonym samochodem. Po zakończeniu całego procesu otrzymasz dokumenty potwierdzające kasację, które będą dowodem zakończenia eksploatacji pojazdu na drogach publicznych.

Autokasacja: Malbork – transport z każdego miejsca i korzystne ceny!

Złomowanie auta w Malborku to legalny i wygodny sposób, aby pozbyć się niesprawnego pojazdu. Skupujemy auta każdego typu oraz oferujemy własny transport lawetą. Takie rozwiązanie to minimum formalności i maksymalna oszczędność Twojego czasu! Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zadzwoń i ustal z nami termin odbioru!

Oferujemy skup aut do kasacji i konkurencyjne ceny, które negocjujemy indywidualnie! Za każdy kompletny pojazd płacimy gotówką, dzięki czemu otrzymujesz pieniądze od razu w momencie sprzedaży auta. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na profesjonalną wycenę – klient jest dla nas partnerem do współpracy, dlatego dbamy, aby każda osoba, która zdecyduje się na kasację auta w T.K.J. Matuszewski, otrzymała obsługę na najwyższym poziomie.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

  • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
  • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
  • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
  • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
  • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
  • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

  • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
  • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
  • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
  • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.

Komunikat

Informujemy, iż w dniach 29-30 Kwietnia 2024 czynny będzie tylko skup złomu.

A od 01.05.2024 do 05.05.2024 firma T.K.J. Matuszewski będzie nieczynna.