Skip to content Skip to footer
Złomowanie samochodów

Tczew auto złom – bezpieczna i licencjonowana Stacja Demontażu Pojazdów T.K.J. Matuszewski

Jeśli masz pojazd, który nie spełnia już wymagań koniecznych do bezpiecznej jazdy lub jego naprawa jest nieopłacalna – trafiłeś w dobre miejsce. Oferujemy bowiem profesjonalną obsługę w zakresie skupu samochodów, zapewniając szybką i bezproblemową transakcję. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu możesz liczyć na uczciwą wycenę i fachowe doradztwo. T.K.J. Matuszewski to bezpieczna i licencjonowana Stacja Demontażu Pojazdów, oferująca kompleksowe usługi związane ze złomowaniem aut. Posiadamy wszelkie pozwolenia związane z prowadzeniem tego typu firmy. Zapewnimy więc, że nasze działania są legalne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Ponadto zawsze pracujemy w sposób przejrzysty – po zważeniu i wycenie auta (która zależy od jego masy i rodzaju), zapewniamy płatność gotówką od ręki.
Auto złom Tczew

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Kasacja aut w Tczewie – zajmujemy się transportem pojazdu przeznaczonego do kasacji

Zajmujemy się również transportem pojazdu przeznaczonego do kasacji, zapewniając kompleksową obsługę od momentu zgłoszenia po finalizację procesu. Skup aut T.K.J. Matuszewski oferuje bowiem profesjonalną obsługę – sprawiamy, że złomowanie samochodów jest bezpieczne i bezproblemowe dla naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś!

Auto szrot Tczew – co przygotować, aby zezłomować samochód?

Pojazd musi mieć czytelne numery identyfikacyjne i tablice rejestracyjne. Potrzebne są także następujące dokumenty:

 • dowód osobisty właściciela samochodu,
 • dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu (jeśli taka istnieje),
 • kiedy podczas zdawania pojazdu obecny jest jego współwłaściciel lub właściciel jest nieobecny, konieczne będzie pisemne upoważnienie wraz z kopią dowodu osobistego właściciela,
 • gdy auto zostało zarejestrowane na firmę, wymaga się przedstawienia dokumentacji tej firmy (czyli wpis do KRS lub ewidencji) i upoważnienie do kasacji pojazdu,
 • jeśli dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję, należy ukazać zaświadczenie z wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego,
 • w sytuacji zakupu samochodu, który nie został dotychczas zarejestrowany na nowego właściciela, przedstawia się umowę kupna auta.

Skup samochodów (Tczew) – dbamy o potrzebne formalności po zezłomowaniu pojazdu

Po zezłomowaniu pojazdu otrzymuje się zaświadczenie o demontażu auta, unieważnienie dowodu rejestracyjnego i karty pojazdy. Dodatkowo przekazywane są anulowane (w kontekście prawnym) tablice rejestracyjne.

Pamiętaj jednak, aby załatwić sprawy urzędowe. W ciągu 30 dni od otrzymania zaświadczenia o kasacji auta konieczne jest złożenie wniosku o wyrejestrowanie go w odpowiednim urzędzie komunikacyjnym.

Złomowanie aut – Tczew i okolice

Skup aut T.K.J. Matuszewski ma wszelkie pozwolenia związane ze świadczonymi usługami złomowania pojazdów. Warto więc wiedzieć, że legalna i bezpieczna kasacja samochodów przez naszą firmę jest dostępna nie tylko dla mieszkańców Tczewa, ale również dla okolicznych miast. Zapraszamy do skorzystania z usług T.K.J. Matuszewski osoby z Grudziądza, Tucholi, Ciechocinka, Iławy oraz innych miejsc.

Auto złom (Tczew) – poznaj nasze usługi

Złomowanie pojazdów to tylko jedna z wielu oferowanych przez nas usług. Obejmują one bowiem także wyburzenia i rozbiórki, kruszenie i sprzedaż gruzu, a także rozdrabnianie odpadów i ich odbiór. Ponadto prowadzimy skup złomu, co pozwala na bezpieczne i legalne pozbycie się niepotrzebnych materiałów.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

 • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
 • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
 • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
 • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
 • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
 • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

 • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
 • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
 • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
 • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.