Skip to content Skip to footer

Auto złom – Nowe Miasto Lubawskie

Złomowanie samochodów

Kasacja pojazdów – Nowe Miasto Lubawskie

T.K.J. Matuszewski to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się szeregiem usług z branży motoryzacyjnej, złomowej i wyburzeniowej. Oferujemy także kompleksowe działania kasacyjne. Prowadzimy skup samochodów przeznaczonych do wycofania z oficjalnego obiegu i niedopuszczonych do ruchu drogowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – napisz lub zadzwoń i uzgodnij termin! Oferujemy atrakcyjne ceny i szybkie rozwiązanie problemu.

auto złom Nowe Miasto Lubawskie

Pon-pt 7:00 -15:00

+48 56 46 54 888

Zadzwoń

biuro +48 56 46 54 888
wew 14

stacja demontażu, sprzedaż części
+48 56 46 54 888
wew 21
+48 695 408 495

Zapraszamy

Pon-pt 7:00 -15:00

Sobota 7:00 – 12:00

Kasacja pojazdów – Nowe Miasto Lubawskie

Nasz skup aut osobowych i tych z wagą przekraczającą 3,5 tony w Nowym Mieście Lubawskim to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści przeprowadzą kasację i złomowanie Twojego pojazdu.

Kasacja to bowiem wyrejestrowanie pojazdu oraz jego utylizacja. Cały proces rozpoczyna się od złożenia wniosku w odpowiednim urzędzie w wydziale komunikacji (po kasacji konieczne jest dostarczenie zaświadczenia do urzędu). Możesz zrobić to poprzez stronę internetową lub udając się osobiście do siedziby urzędu. Następnie pojazdy wycofane z obiegu na terenie Nowego Miasta Lubawskiego muszą trafić do naszej stacji demontażu pojazdów. Możesz skorzystać z własnego transportu lub umówić się z nami – oferujemy bowiem możliwość odbioru Twojego auta z konkretnej lokalizacji.

Warto pamiętać, aby przed sprzedażą auta odpowiednio przygotować je do złomowania – najczęściej jest to po prostu oczyszczenie pojazdu z prywatnych rzeczy, ponieważ po zakończeniu procesu kasacji odzyskanie ich może być utrudnione.

Doświadczenie i profesjonalizm – auto kasacja w Nowym Mieście Lubawskim

Kasacja i złomowanie samochodów to jeden z fundamentów naszej wieloletniej działalności. Doświadczony zespół to gwarancja szybkiego i bezproblemowego procesu wycofania auta z użytkowania. Dostarczając samochód do naszego skupu aut, możesz mieć pewność, że jeszcze tego samego dnia pozbędziesz się problemu i dodatkowo uzyskasz szybką gotówkę do ręki. Stawiamy bowiem na profesjonalne relacje z naszymi klientami, dlatego też za każdy kompletny pojazd płacimy do ręki w momencie podpisania umowy. To usprawnia cały proces i sprawia, że transakcja jest klarowna i jasna dla obu stron.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy i normy bezpieczeństwa – również te dotyczące ochrony środowiska. Nie tylko przestrzegamy restrykcyjnych przepisów, ale także użytkujemy sprawne części samochodowe, tak aby ograniczyć ilość odpadów i umożliwić w ten sposób ich ponowne wykorzystanie.

Zachęcamy do kontaktu! Działamy na rynku już ponad 30 lat, a dzięki zgromadzonemu doświadczeniu wiemy, jak przeprowadzić proces kasacji szybko i profesjonalnie.

Aktualny cennik

rodzaj złomucena [zł/t]zanieczyszczenia
Samochody powyżej 3,50 tonyod 1000,0010%
Samochody do 3,50 tonyod 750,000%
Autobusy0,0040%
Zaświadczenia i dokumenty wymagane przy kasacji pojazdów

Co potrzebujesz, żeby zezłomować pojazd?

  • Pojazd z czytelnymi znakami identyfikacyjnymi (numer nadwozia) i tablicami rejestracyjnymi;
  • Dowód osobisty właściciela pojazdu, dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu o ile była wydana
  • W przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie wraz kopią dowodu osobistego właściciela.
  • Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy ( wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.
  • W przypadku, gdy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję należy przedstawić zaświadczenie w celu złomowania pojazdu z właściwego wydziału komunikacji lub potwierdzoną kserokopię dowodu rejestracyjnego.
  • W przypadku gdy samochód został zakupiony, a nie został zarejestrowany na nowego właściciela (dowód rejestracyjny figuruje na poprzedniego właściciela), umowa kupna.
Dokumenty otrzymywane po zezłomowaniu pojazdu

Co otrzymasz po złomowaniu pojazdu?

  • Zaświadczenie o demontażu pojazdów.
  • Unieważniony dowodu rejestracyjny.
  • Unieważnioną kartę pojazdu jesli była wydana.
  • Unieważnione tablice rejestracyjne.
UWAGA, o tym musisz pamiętać!
Właściciel pojazdu w terminie 30 dni od daty otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu ma obowiązek złożyć wniosek (we właściwym urzędzie komunikacyjnym) o wyrejestrowanie pojazdu.

Sprzedaż używanych części samochodowych

Dołącz do naszej grupy na facebooku i bądź na bieżąco. Wszystkie oferowene części znajdują się na naszym placu.